Trening interpersonalny dla nastolatków – ruszają zapisy!

Już wkrótce zmieniasz szkołę i obawiasz się, jak sobie poradzisz? Jesteś nieśmiały i zastanawiasz się, jakie wrażenie zrobisz na innych? A może zastanawiasz się, jakie kompetencje osobiste pozwolą Ci w przyszłości zdobyć przewagę na rynku pracy? Jeśli tak – te zajęcia są dla Ciebie.

Zapraszamy uczniów klasy III gimnazjum i szkół średnich na cykl zajęć poświęconych rozwojowi osobistemu. Zajęcia prowadzone są w formie treningu i mają charakter warsztatowy, więc na pewno nie będziesz się nudzić. Podczas zajęć będziesz miał okazję dowiedzieć się o sobie wielu ciekawych rzeczy i nabyć umiejętności, które pozwolą Ci sprawniej funkcjonować w nowej szkolnej rzeczywistości, a także osiągać sukcesy na płaszczyznach zarówno edukacyjnej, jak i towarzyskiej.

Trening składa się z cyklu 12 spotkań po 90 minut każde. Grupa liczy 4-6 osób i jest prowadzona przez doświadczonego w pracy z młodzieżą trenera. Co prawda spotkania zaplanowane są na wakacje i będziesz musiał poświęcić jeden wakacyjny wieczór tygodniowo na pracę nad swoim rozwojem, jednak jesteśmy pewni, że będzie to inwestycja trafiona – dzięki temu prawdopodobnie uda Ci się lepiej wykorzystać czas w szkole i osiągnąć więcej kosztem mniejszych stresów.

Szczegółowe tematy spotkań:

I BLOK: Ja i inni

  1. Jak zrobić dobre wrażenie, czyli techniki autoprezentacji.
  2. Jak gadać, żeby się dogadać, czyli tajniki efektywnej komunikacji.
  3. Mam swoje zdanie, ale szanuję twoje, czyli jak być asertywnym.

II BLOK: Ja i mój rozwój

  1. Wiem, co mogę zaoferować i znam swoje granice, czyli diagnoza mocnych i słabych stron.
  2. Wiem, czego chcę… – planowanie celów.
  3. …I wiem, jak to osiągnąć – zarządzanie czasem.
  4. Nie daję się stresowi, bo wiem, jak sobie z nim radzić.
  5. Mniej się uczę a więcej umiem, czyli o paradoksie efektywnej nauki.

Koszt jednego spotkania – 25 zł.

Zapisy do końca maja br. telefonicznie lub drogą mailową. Nr telefonu i formularz kontaktowy widoczne są po prawej stronie i w zakładce KONTAKT.

Zapraszamy!

Pobierz opis w .pdf – oferta-trening dla młodzieży